Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0 Wejdź w Nowy Rok z Nowym Dachem
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 43

Wejdź w Nowy Rok z Nowym Dachem

Nadeszła jesień, za oknami pierwszy śnieg, warto pomyśleć o bezpieczeństwie swoich Bliskich. Nie wystarczy zakup nowych opon zimowych, pomyśl także o wymianie dachu! Solidny i szczelny dach to podstawa bezpieczeństwa Twojego domu.

Jesień to doskonała pora na prowadzenie prac dekarskich, a przede wszystkim na demontaż azbestu, który szkodzi Tobie i środowisku. Zostało niewiele czasu, aby ochronić Twoją Rodzinę przed przykrym zdarzeniem, jakim może być zawalenie się dachu pod ciężarem śniegu czy lodu z powodu słabej konstrukcji dachowej i niebezpiecznego pokrycia dachowego jakim jest azbest.

 

Mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo i jakość wykonania nowej inwestycji związanej z Twoim domem, sugerujemy przemyślany wybór odpowiedniej firmy z bogatym doświadczeniem, która poprowadzi Klienta od etapu demontażu i utylizacji azbestu, poprzez doradztwo i dobór najlepszych materiałów pokryciowych, aż do profesjonalnego montażu nowego pokrycia. Warto zaufać firmie, która obsługuje swoich Klientów kompleksowo.

Zapraszamy do firmy KS System oraz do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


- „Nasi doradcy i wykonawcy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dbamy o jakość świadczonych usług, a także zapewniamy markowe produkty, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z obsługi” –
mówi właściciel firmy KS System Kamil Szczepanik.


Firma KS System zajmuje się sprzedażą i wykonawstwem pokryć dachowych. Drogi Kliencie, możesz także skorzystać z oferty sprzedaży ratalnej i mieć już nowy dach od 399 zł miesięcznie! 


Przyjdź do nas, pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego materiału w najlepszych cenach. Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem w regionie firm Okpol – okna dachowe; Cembrit – system dachowy Eurofala, IBF dachówka cementowa; Blach-pol, Bratex, BalexMetal – blachy powlekane; Invena kolektory słoneczne.


Proponujemy Państwu montaż pokrycia dachowego wykonany przez naszą ekipę dekarską. Tylko teraz jesienno-zimowa PROMOCJA -10% na montaż pokrycia dachowego!

 

                                                                                              Zespół KS System

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 43

KS System
Siedziba: Al. Legionów 7A
08-400 Garwolin
tel. 500 700 427
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 43

Szukasz dachu???

Dobrze trafiłeś!!!

Skontaktuj się z naszym
przedstawicielem handlowym,
a otrzymasz darmowy

POMIAR I WYCENĘ!!!

ZADZWOŃ - 500 700 947

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 43

KS System:

blachodachówka
dachówka
gont bitumiczny
usługi dekarskie
system dachowy eurofala
kolektory słoneczne
systemy rynnowe i podsufitki

 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/kssystem/public_html/kssystem/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 43

Copyright © 2012 KS System Pokrycia Dachowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by enetmedia.pl

 

joomla templates