Velux Lukarna dachowa

Kategoria: VELUX

Lukarna dachowa - jeszcze więcej przestrzeni i światła dziennego na poddaszu

Lukarna dachowa VELUX to nowe, innowacyjne rozwiązanie, które zapewni jeszcze więcej przestrzeni, światła i powietrza w pomieszczeniach na poddaszu. To kompletny zestaw wysokiej jakości elementów instalacyjnych, który umożliwia montaż dowolnych okien dachowych w atrakcyjne zestawy czterech lub sześciu okien. Takie połączenia wyglądają bardzo efektownie i dają jeszcze większą swobodę aranżacji poddasza.

Wszystkie elementy lukarny dachowej przygotowane są pod wymiar i doskonale do siebie pasują, dzięki czemu montaż trwa tylko jeden dzień*. W zestawie znajdują się m.in.: nowe kołnierze, rama termoizolacyjna BDX, izolacja przeciwwilgociowa BFX oraz białe wewnętrzne belki podpierające, które będą stylowym dopełnieniem wnętrza.

*Jeden dzień to czas potrzebny na instalacje samej lukarny dachowej VELUX, nie obejmuje przygotowań i wykończenia wnętrza.

 

 

 

Lukarna dachowa VELUX dostarcza więcej światła dziennego niż klasyczna lukarna z szybą o tej samej powierzchni.

 

Velux Lukarna dachowa

 

Lukarna - Twoje poddasze w nowym świetle

Lukarna dachowa VELUX to innowacyjna alternatywa dla klasycznej lukarny. Będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku renowacji lub adaptacji poddasza - pomoże przekształcić ciasne i ciemne wnętrze w komfortowe, pełne światła dziennego i świeżego powietrza miejsce do życia.

W przeciwieństwie do tradycyjnej lukarny, montaż nowoczesnego rozwiązania VELUX nie wiąże się z nadbudową dodatkowej konstrukcji na dachu. Okna instalowane są wyżej dzięki zastosowaniu nowych, innowacyjnych kołnierzy. Od zewnątrz konstrukcja lukarny dachowej wygląda bardzo estetycznie i uatrakcyjnia bryłę budynku – okna wystają maksymalnie tylko 60 cm ponad dachem. Lukarna VELUX może być zamontowana w ciągu jednego dnia*. Skontaktuj się z dekarzem ze swojej okolicy i dowiedz się, w jaki sposób lukarna VELUX może doświetlić Twoje poddasze.

  • Lukarna VELUX dostarcza więcej światła niż klasyczna lukarna
  • Umożliwia montaż dowolnych okien dachowych w zestawy czterech lub sześciu okien
  • Dzięki innowacyjnej konstrukcji lukarny dachowej, pomieszczenia na poddaszu zyskują jeszcze więcej dodatkowej przestrzeni i są jeszcze lepiej doświetlone
  • Dla większego komfortu okna dachowe można wyposażyć w system elektrycznego sterowania VELUX INTEGRA® oraz markizy i rolety wewnętrzne

*Jeden dzień to czas potrzebny na instalacje samej lukarny dachowej VELUX, nie obejmuje przygotowań i wykończenia wnętrza.

KS System

Pokrycia dachowe, okna, termoizolacja, rozwiązania energooszczędne.